Svetainėje yra kaupiami slapukai. Susipažinkite su privatumo politika.
Restruktūrizavimas – raktas problemų sprendimui
06/26/2019

Dar viena sėkmingai užbaigta mūsų kompanijos restruktūrizavimo byla. Praėjusią savaitę didmenine ir mažmenine prekyba naftos produktais Vakarų Lietuvoje užsiimanti bendrovė #Apoil galutinai padengė visus įsipareigojimus savo kreditoriams ir taip įvykdė paskutinę ir svarbiausią restruktūrizavimo plane numatytą priemonę įmonės mokumui atkurti. Restruktūrizavimo procesas buvo pradėtas dar 2010 metais, kuomet rinkoje tvyrojo pasimetimas dėl ką tik praslinkusios ekonominės krizės. Ne išimtis buvo ir mūsų klientas #Apoil kompanija, kuri iki ateinant ekonominei krizei turėjo ambicingus plėtros planus. Prasidėjus ekonominiam sąstingiui teko priimti greitus sprendimus, kurie šiandien galima sakyti davė realius rezultatus. Jų pasiekimui #KAB Consulting (Klaipėdos administratorių biuras) komanda nuėjo ilgą ir sunkų kelią kartu su įmone. Dabar galima sakyti, kad pastangos atsipirko su kaupu – klientas dėl laiku pradėto restruktūrizavimo proceso ne tik padengė visas skolas kreditoriams, bet ir išplėtė vystomą veiklą ją diversifikuodamas į kitas verslo sritis.

#KAB Consulting komandos dėka yra sėkmingai užbaigta ne viena restruktūrizavimo byla.

Lietuvos verslo aplinkoje susiformavo neigiama nuomonė dėl įmonių restruktūrizavimo proceso. Sunku būtų paneigti, kad daugelis pradėtų procesų baigiasi nesėkmingai, dažnai nepavyksta pasitvirtinti net restruktūrizavimo plano. Dažnu atveju priežastys, lemiančios tokią nesėkmingą pabaigą, yra pavėluotas bylos inicijavimas. Kuomet kreditoriai, įmonės darbuotojai, klientai praranda pasitikėjimą įmone, nutraukia bendradarbiavimo sutartis ir inicijuoja bankroto procesą, tikėtina, jau bus ne laikas pradėti vykdyti įmonės gelbėjimo planą. Restruktūrizavimo procesui geriausia pradėti ruoštis dar prieš užklumpant sunkumams, o ne jiems įsisenėjus. Jeigu turite klausimų, kaip tinkamai jam pasiruošti, susisiekite su mūsų kompanija:
biuras@kab.lt
tomas.malinauskas@kab.lt
Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausą Jums aktualia tema:
Jūs esate:
Visi formoje esantys laukai yra privalomi, kad galėtume Jus identifikuoti ir suteikti tikslų atsakymą.
Nėra prisegto dokumento
* Laukas “Gimimo data” nėra privalomas, tačiau jis reikalingas asmens identifikavimui. Prašome užpildyti visus formos laukus, nes negavę visos reikalingos informacijos, pasiliekame teisę neatsakyti į užklausą.
Nėra prisegto dokumento
Nėra prisegto dokumento
* Laukas “Gimimo data” nėra privalomas, tačiau jis reikalingas asmens identifikavimui. Prašome užpildyti visus formos laukus, nes negavę visos reikalingos informacijos, pasiliekame teisę neatsakyti į užklausą.
Nėra prisegto dokumento
2018 UAB Klaipėdos administratorių biuras. Visos teisės saugomos
Sukurta Go4 Group